O SPOLEČNOSTI SOLIGHT

Společnost Solight byla založena v roce 2009 se zaměřením na dovoz zboží a jeho následnou distribuci v sítích obchodních řetězců a klasických velkoobchodů i maloobchodů.

Počátkem roku 2010 jsme postupně získali zastoupení značek Case Logic (brašny, pouzdra a obaly na notebooky, audio, video či foto), Bandridge (propojovací AV kabely a příslušenství) a One for All (univerzální dálkové ovladače a pokojové antény) pro Českou a Slovenskou republiku, čímž se společnost Solight stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro příslušenství.

Obchodovaný sortiment se následně rozšířil i o další komodity značek Brondi (PMR vysílačky, dětské chůvičky, domovní alarmy), D-Clean (čisticí prostředky na elektronická zařízení), Sanyo (baterie a nabíječky) a vlastní značku Solight (výrobky z oblasti elektrozboží a elektromateriálu).

Na konci roku 2011 se nám podařilo získat zastoupení také pro značky Clingo (univerzální držáky na mobilní zařízení) a JCB (nabíjecí a nenabíjecí baterie).

V roce 2012 se společnost Solight rozhodla vstoupit také na polský trh. V témže roce rozšířila své portfolio značek i o značky Joy (Apple příslušenství), Lenspen (suché čištění) a Dyson (vysavače a ventilátory), čímž přenesla svůj zájem z elektro příslušenství rovněž na spotřebiče.

S naším zbožím se v současnosti můžete setkat v převážné většině řetězců a obchodů České a Slovenské republiky. Mezi významné partnery řadíme například Electro World, Alza.cz, Mironet, Datart International, NAY, Tesco Stores, Makro Cash&Carry, Metro Cash&Carry, K+B Expert, a další z řady velkoobchodních i maloobchodních distributorů.

Složením a pestrostí sortimentu, skladovými kapacitami, širokou sítí obchodních zástupců a propracovaným systémem služeb merchandiserů jsme vhodným partnerem pro všechny typy maloobchodního i velkoobchodního prodeje. Obchodním partnerům poskytujeme velmi zajímavé podmínky pro aktivní nabídku a další prodej našeho zboží. Tato nabídka je přitom neustále rozšiřována dle požadavků zákazníka i podle potřeb trhu.

Našim cílem je naplnění představ, požadavků a potřeb zákazníků souvisejících s prodejem zboží doplněné kompletním zákaznickým servisem.


O BANDRIDGE

Bandridge patří již více než 20 let k nejkreativnějším a nejinovativnějším evropským značkám v oblasti propojitelnosti spotřební elektroniky. V roce 1990 Bandridge představil první generaci propojovacích kabelů a od té doby své výrobky stále zdokonaluje. Za celosvětovým úspěchem stojí vysoká kvalita, design a image Bandridge výrobků.

Sortiment značky Bandridge je rozdělen do 3 řad. Řada Bandridge Value Line je určena pro segment trhu soustřeďující se na propojení zařízení základní kvality za zaváděcí ceny. Řada Bandridge Blue nabízí standardní kvalitu za přijatelné ceny. Bandridge Premium je technicky dokonalou řadou vyznačující se exkluzivním designem a špičkovým výkonem.