BANDRIDGE BLUE

Propojitelnost Bandridge
Bandridge je již více než dvacet let nejkreativnější a nejvíce průkopnickou evropskou značkou v oblasti propojitelnosti spotřební elektroniky. V roce 1990 jsme představili první generaci propojovacích kabelů Bandridge. Jednalo se o kompletní maloobchodní koncept v oblasti AV a PC kabelů, jehož cílem bylo maximalizovat prodej a ziskovost. Velkým úspěchem byl vzhled a „image“ našich výrobků. Od té doby jsme tuto úspěšnou revoluční řadu stále zdokonalovali a na trh jsme uvedli tři další generace konektorů.

V současné době patří Bandridge a její sesterská značka Profigold mezi přední značky v oblasti propojitelnosti spotřební elektroniky. Jejich výrobky jsou distribuovány ve více než 55 zemích po celém světě. V rámci naší snahy o zvyšování prodeje a další expanzi společnosti nyní přicházíme na trh se čtvrtou generací konektorů – Bandridge Connectivity. Jedná se o radikální a novátorský přístup k propojitelnosti, který v oblasti maloobchodního prodeje sází více na intuici.

Identita a postavení značky na trhu
Vytvořili jsme revoluční a atraktivní maloobchodní koncept, který dobře zapadá do naší multibrandové pozice na trhu se spotřební elektronikou. Návrhu a vývoji řady Bandridge byla věnována velká pozornost a podílela se na nich řada špičkových nizozemských projektantů. V současné době plní na masovém trhu úlohu vlajkové lodi značky.

Naše unikátní filozofie v oblasti brandingu umožňuje, aby jeden distributor splnil všechny požadavky svých maloobchodních zákazníků. Řešení Bandridge dokonale doplňuje řadu Bandridge Premium. Na trhu se nachází těsně za řadou Bandridge Premium, ale přitom zřetelně před řadou Bandridge VL.

Jedná se o velmi výraznou značku, která představuje dynamiku, kladný postoj, spolehlivost, transparentnost a orientaci na trh a nadále zvyšuje maximální prodejní marže i marže odbytových kanálů.